KOLORYSTYKA PROFILI

Kolory rolet zewnętrznych Warszawa

Kolory rolet zewnętrznych Aluprof

Lakierowanie proszkowe

Aluprof w swoich zakładach posiada nowoczesne lakiernie proszkowe z wysokowydajnymi i w pełni zautomatyzowanymi liniami, wyposażonymi w szybkozmienne kabiny lakiernicze. Dzięki dodatkowym ręcznym liniom lakierniczym aluprof bardzo szybko może się dostosować do indywidualnych oczekiwań w kwestii koloru rolet, czy poszczególnych elementów. Aluprof przywiązuje wysoką wagę do rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu, stosując nietoksyczne preparaty oraz bezchromową obróbkę aluminium. 


Kabina typu "sandwich" oraz system zasilania i odzysku proszku pozwala na efektywne wykorzystanie lakieru oraz szybką zmianę koloru.

Cały etap lakierowanie sterowany jest cyfrowo, dzięki temu aluprof gwarantuje powtarzalność lakierowania elementów w tym także grubość powłoki. Skuteczność nadzoru procesu zapewniają certyfikaty Qualicoat oraz dostawcy lakierów proszkowych IGP.

W ofercie aluprof dostępne są wszystkie rodzaje lakierów proszkowych w pełnej palecie RAL, NCS i systemem ATEC,  a także farby o wydłużonej gwarancji. Coraz bardziej popularne stają się kolory ze strukturą drewnopodobną, a która znajduje się w ofercie firmy.

Czy wiesz że ... Wydajność lakierni Aluprof wynosi 3,8 mln m2 rocznie, a maksymalny ciężar materiału na zawieszce to 300 kg.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Zrozumiałem