Idealne wszędzie. Wyższy komfort i wygoda.
Rolety zewnętrzne adaptacyjne.
Roleta zewnętrzna jako zamknięcie schowka. Roleta zewnętrzna jako zamknięcie schowka.

Rolety zewnętrzne elewacyjne Warszawa

Skrzynki rolet zewnętrznychRolety adaptacyjne przeznaczone są głównie do montażu w istniejących budynkach. W każdym systemie roleta zwija się do skrzynki aluminiowe zamontowanej na ścianie budynku lub do ościeżnicy budynku. Skrzynka rolety w tym przypadku stanowi element dekoracyjny dopasowany do elewacji budynku. Do rolet zewnętrznych elewacyjnych możemy wmontować (jako opcja) zintegrowaną moskitierę, dzięki czemu dodatkowo zabezpieczy wnętrze przed kurzem i owadami przy jednoczesnym zachowaniu dostępu światła i powietrza. Połączone profile roletowe stanowią jednorodną kurtynę zabezpieczającą nas przed nieproszonymi gośćmi, a także tworzą izolację termiczną i akustyczną. Profile wypełnione są pianką i wykonane są z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, posiadające dwuwarstwowe powłoki lakiernicze. Powłoka ta ma podwyższoną odporność na warunki atmosferyczne oraz obniżoną ścieralność. Dzięki piance znajdującej się w profilu rolet, konstrukcja dobrą izolację termiczną. Profile ekstrudowane rolety cechuje wysoka trwałość i wytrzymałość. Profile ekstrudowane rolety możemy wykonać w każdym kolorze z palety RAL.

Sterowanie

Rolety elewacyjne możemy podnosić i opuszczać przy pomocy zaawansowanych silników elektrycznych ( Aluprof i Somfy ). Dodatkowo w ofercie posiadamy sterowania roletami takie ręczne/korbowe sznurkowe i taśmowe oraz system sprężynowy dzięki któremu roleta zwija się samoczynnie.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Zrozumiałem