Większy spokój i bezpieczeństwo.
Rolety zewnętrzne atestowane.
Montaż rolet zewnętrznych antywłamaniowych w Warszawie przy ul. Korsaka Na zlecenie dewelopera, w 2009 nasza firma wykonała realizację montażu rolet zewnętrznych antywłamaniowych w ilości ok 100 sztuk. Montowane rolety były w opcji z silnikami sterowanymi klawiszowo marki SOMFY. Na zestaw została udzielona gwarancja. Montaż wykonany został przy użyciu wklejanych kotw. Zastosowano prowadnice i pancerz ekstrudowany a cała roleta posiada atest.

Rolety antywłamaniowe Warszawa

System rolet zewnętrznych antywłamaniowych Aluprof przeznaczony dla osób których istotne znaczenie ma bezpieczeństwo. Firma aluprof postanowiła stworzyć produkt który będzie tylko elementem dekoracyjnym, ale będzie także stanowił zabezpieczenie przed włamaniem.

Nowoczesna konstrukcja rolet, funkcjonalność, prostota obsługi i estetyczny wygląd pozwalają dopasować rolety do każdego budynku i oczekiwań Klientów. W systemie antywłamaniowym konkretne elementy posiadają specjalne wzmocnienia co daje skuteczne zabezpieczenie domu. Powstaje pytanie czy wybrać rolety antywłamaniowe czy standardowe. Rolety wykonane są z aluminium dzięki czemu są lekkie i odporne na warunki atmosferyczne a także łatwe w konserwacji i czyszczeniu. Poza formą zabezpieczenia, jak pozostałe systemy tworzą świetne zabezpieczenie przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

System rolet antywłamaniowych

Jesteśmy autoryzowanym producentem rolet zewnętrznych Aluprof. Produkcję, sprzedaż i montaż realizujemy na terenie Warszawy. Dzięki temu możemy podjąć się szybkiej realizacji oraz zapewniamy profesjonalny serwis.

Dopracowana konstrukcja i odpowiednie dobrane materiały rolet antywłamaniowych tworzą skuteczne zabezpieczenie przed nieproszonymi gości. Rolety doskonale podnoszą izolację termiczną, dzięki czemu w pozwoli to Państwu na obniżenie kosztów ogrzewania domów zimą, oraz latem zapobiegną nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń.

Sterowanie: Rolety możemy sterować ręcznie lub przez system elektryczny. Posiadamy duży wybór sterowań i konfiguracji sterowania elektrycznego. Elektryczne sterowanie rolet znacząco podnosi komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

Kolory rolet antywłamaniowych: Dzięki bogatej kolorystyce nasze rolety możemy dopasować do każdego koloru i architektury budynku. Zastosowanie wysokogatunkowej blachy do wykonania elementów charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Zrozumiałem