Komfort. Dyskrecja. Bezpieczeństwo.
Rolety zewnętrzne do zabudowy.

Rolety zewnętrzne do zabudowy Warszawa

Rolety zewnętrzne do zabudowyRolety podtynkowe przeznaczone są głównie do stosowania w nowo wznoszonych, a także w obiektach już istniejących. Po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża możemy zainstalować ten typ rolet zewnętrznych. Rolety do zabudowy, po zamontowaniu stają się integralną częścią budynku. Pozostałe elementy rolet tj. pokrywa i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy ram okiennych. System rolet do zabudowy pozawala projektantom na zastosowanie optymalnych rozwiązań. Profile rolet, podobnie jak w przypadku rolet elewacyjnych wykonane są z aluminium wypełnionego pianką. Profile wykonane są z wysokogatunkowej blachy aluminiowej z dwuwarstwową warstwą lakieru. Profile roletowe charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i ścieralność, a także dzięki piance w profilu rolety staje się ona dodatkową izolacją termiczną i dźwiękową.

Rolety zewnętrzne do zabudowy schemat montażuPrzednia część kasety rolety stanowi podkład pod dowolny materiał wykończeniowy np, tynk, klinkier etc. Dzięki temu roleta staje niezauważalnym elementem elewacji budynku.

Składowe rolety (kaseta i prowadnice) nie ingerują w konstrukcję okien, drzwi, i nadproża, nie naruszając tym samym bilansu energetycznego budynku.

Sterowanie: Najlepszym rozwiązaniem do sterowania roletami zewnętrznymi do zabudowy jest zastosowanie silników elektrycznych z dodatkowymi blokadami w postaci wieszaków. W naszej ofercie znajdziecie Państwo silnik elektryczne przewodowe oraz radiowe firm Aluprof i Somfy. Rolety do zabudowy mogą być także wyposażone w sterowanie ręczne z zastosowaniem linki lub taśmy.

Aby zapoznać się z dostępnością kolorów rolet zewnętrznych do zabudowy zapraszamy do zakładki KOLORY ROLET lub możecie Państwo umówić się na bezpłatny pomiar. 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Zrozumiałem