Sposoby montażu rolet zewnętrznych.

Sposoby montażu rolet zewnętrznych. Prawidłowy wybór i montaż rolet zewnętrznych / antywłamaniowych atestowanych, pozwala na maksymalne wykorzystanie funkcji i parametrów rolet.

Rolety ręczne czy elektryczne ?

Jeżeli zastanawiacie się Państwo jaki system rolet zewnętrznych wybrać to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu umówienia bezpłatnej konsultacji.

Przykładowe ceny rolet zewnętrznych możecie Państwo sprawdzić na stronie głównej.

Rolety antywłamaniowe czy standardowe ?

Wiele osób potocznie mówi rolety antywłamaniowe na rolety zewnętrzne. Co prawda sam widok zamontowanych i zamkniętych rolet daje wrażenie niedostępności. Oczywiście najzwyklejsze rolety elewacyjne czy do zabudowy stanowią dodatkową zaporę i utrudniają ewentualne włamanie.

Moskitiery zintegrowane z roletami ?

W okresie wiosna - jesień atmosferę miłego wieczoru może zniszczyć stado komarów, much i innych owadów. Świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitier. Moskitiery to praktyczne i funkcjonalne wyposażenie naszych domów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo moskitiery ramkowe, otwierane, rolowane i przesuwane.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.

Zrozumiałem